Béčko po zásluze dovezlo body z Hrotovic

18.06.2017 10:45

Hrotovice / N.Město - V rámci posledního mistrovského zápasu, naše juniorka vyjela do krásného fotbalového areálu v Hrotovicích. Domácím šlo o hodně, o další příslušnost v I.A tř. sk. B. Navíc doma by se mělo vyhrávat. Jenže Vrchovina už v prvním poločase prakticky rozhodla o osudu zápasu.

Hrotovice - muži B 2:4 (0:3) branky: Josífek, Polnický, Žák, Košík

Zápas rozhodly dva slepené góly Josífka s Polnickým po čtvrthodině hry. Navíc ve 30´přidal krásnou branku v 16 hostí Žák. Ve druhé půli dokonce na 4:0 pro Vrchovinu po standardce upravil skóre Košík. Domácí během čtyř minut jen kosmeticky poměr branek vylepšili. K obratu v zápase to však nevedlo. Domácí Hrotovice se tedy loučí se soutěží sestupem a kdo ví, jak to s fotbalem v Hrotovicích skončí!

Rozhodčí: Kopřiva - Fabeš, Fryč. Delegát p. Šula

ŽK 1:0, ČK 0:0

Diváci 40

Sestava Vrchoviny: Follprecht P. - Bača, Košík, Fagula, Němeček - Vašíček, Mazel, Žák, Josífek (56´Buřval), Polnický - Kyselý

Trenéři: p. Havlík, Poul. Vedoucí týmu p. Polívka