FC Chotěboř U13 - SFK Vrchovina U13 21.3.2015

23.03.2015 09:16

Na  krásném   novém  hřišti  s umělým povrchem jsme  odehráli  velmi pěkný  fotbal. Bohužel jsme  přijeli v oslabené sestavě  a chvíli to vypadalo    že  ani nedáme  dokupy  sestavu. Naštěstí pro nás  nám pomohli obětavě  kluci   z přípravky  a  jak  Tomáš  Švanda, tak i Tadeáš  Dobrovolný  byli jednoznačně plnohodnotnými a platnými členy  sestavy.  Naše stará  slabina-   nedostatečná koncentrace  na začátky poločasů  nás tentokrát  opět  stály dobrý výsledek. V prvních   5-7  mi minutách obou poločasů   jsme   byli  zase  vláčnější,   pomalejší a méně  agresivní.  Postupem doby se stav zlepšoval a předváděná hra byla   dobrá- kombinační, aktivní a s dobrým nasazením. V prvním poločase , kdy jsme měli ještě  dost sil,   se  nám podařilo  díky  dvěma  pěkným trefám Jirky Ptáčka   srovnat  na poločasových   2:2 . V  druhé půli  už nám ale  docházelo  a  po dvou gólech v prvních 10 ti minutách    jsme  zápas  již nedokázali srovnat. Bylo vidět  že  nám chyběly  opory  z řad  02  - Dan,   Šíma  i  Svazi  ,  kteří  byli resp. jsou na  marodce, ale i Láďa, Jakub a Kryštůfek z 03.  Také se těšíme  až se nám vrátí  lyžaři  Honza a  Filip a budou se  opět zapojovat  do   našich fotbalových řad. Celkově  jsme  utkání hodnotili velmi pozitivně  - s rovnoceným soupeřem na krásném hřišti  bylo  radost  hrát  a byla  to dobrá zkouška  našich kvalit.

FC  Chotěboř U13 - SFK Vrchovina  U13   4:2 ( pol 2:2)

branky  SFK Vrchovina  2x  Jiří Ptáček

sesetava SFK :  P. Lhoták, F. Daniel, L.Hudec, D. Mokrý, M. Tachir,  T. Dobrovolný, T. Švanda,  J. Bojanovský, J. Ptáček