Halový turnaj v Poličce 22.11. pro roč. 2005 a ml. (účastnil se tým roč. 2006)

23.11.2015 20:01

V krátké době nás čekal druhý turnaj v hale. Tentokrát jsme se jeli poměřit i se staršími dětmi. Což vlastně byl i záměr. Sám jsem byl zvědav, jak se s tímto hendikepem děti vyrovnají. Turnaj se hrál ve dvou skupinách, jeden zápas trval 14 minut. První dva z každé skupiny postupovali do semifinále. My jsme měli ve skupině týmy Polička černí, Dolní Újezd a Moravskou Třebovou. Všechny tři zápasy jsme odehráli ve velkém stylu – všechny soupeře jsme přehrávali hlavně chutí. Byť jsme zápas s Poličkou prohráli, myslím, že jsme byli lepší. Ale fotbal se hraje na góly. Ve skupině jsme skončili druzí a nastoupili v semifinále proti druhému týmu z Poličky. Bohužel nevím, co se stalo, ale k posledním dvěma zápasům nastoupil tým jako vyměněný. Asi nám uškodila hodinová přestávka nebo možná další vlivy. Najednou jsme přestali chtít míč, branku soupeře jsme téměř neohrozili. Na poslední zápas nás navíc opustil brankář, tak jsme museli improvizovat. Nechci to více rozebírat, ale za poslední dva zápasy jsme si medaili nezasloužili, proto jsme skončili čtvrtí. Víme, na co se máme zaměřit.

Turnaje jsme se účastnili v sestavě: Martin Dvořák (G), Milan Dvořák, Samuel Hendrich, Matyáš Nechvátal, Jan Humlíček, Lukáš Lempera, Veronika Hlaváčová, Kryštof Hudák.

SFK Vrchovina – Dolní Újezd (pozdější vítěz turnaje)                         4:2

G: Hudák Kryštof, Hlaváčová Veronika, Dvořák Milan, Lempera Lukáš

Polička černí  – SFK Vrchovina                                                           1:0

SFK Vrchovina – Moravská Třebová                                                    3:1

G: Dvořák Milan 3x

Semifinále

Polička bílí - SFK Vrchovina                                                                2:0

O třetí místo

Pardubice – SFK Vrchovina                                                                1:0

Celkové přehled výsledků můžete najít ZDE.