První mistrovský zápas proti Žďáru a Nedvědici

22.04.2014 20:42

Tak jsme se konečně dočkali! Jarní sezonu jsme zahájili dvojzápasem se Žďárem a Nedvědicí.

Červená skupina začala první utkání proti Žďáru stylem, jakoby se zrovna probudila ze zimního spánku. Mysleli jsme, že se soupeř porazí sám. Díky tomu jsme také prohráli první poločas. Po důrazné domluvě se náš herní projev zlepšil a utkání jsme otočili ve svůj prospěch. Ve stejném trendu jsme pokračovali i proti Nedvědici a proto jsme také nepřipustili komplikace. Samozřejmě ne vždy se vše povedlo. Ale jak už jsem psal mnohokrát, je to vždy impuls pro zlepšení těch věcí, které nám nešly.

Sestava: Filip Jelínek, Adam Padrtka, Vojtěch Hájek, Jakub Dobrovolný, Marek Šolc, Veronika Hlaváčová, Kryštof Hudák, Adam Starý, David Sklenář.

Výsledky:

SFK Vrchovina – FC Žďas Žďár                           7:3 (1:2)               G:A.Starý 3x, D.Sklenář 2x, J. Dobrovolný,

V. Hlaváčová

SFK Vrchovina – SK Pernštejn Nedvědice            7:1 (3:0)               G:A. Starý 4x, D. Sklenář 2x, K. Hudák

Žlutá skupina nezačala zápas proti Žďáru dobře. Soupeř nás přehrával. Po první půli jsme si s klukama řekli, kde děláme chyby a druhou půlku jsme hráli vyrovnanou partii. Proti Nedvědici jsme sehráli dobré utkání a soupeře porazili .Kluky musím pochválit za předvedenou hru na všech postech.

Sestava: Matěj Bonaventura, Jan Humlíček, Martin Dvořák, Milan Dvořák, Jan Samek, Richard Hendrich, Filip Kacafírek, Lukáš Lempera, Radek Šustáček

Výsledky:

SFK Vrchovina – FC Žďas Žďár                       3:9 (0:5)               G: Milan Dvořák 2, J. Humlíček

SFK Vrchovina – SK Pernštejn Nedvědice        11:2 (5:1)             G: L. Lempera 5, Milan Dvořák 4, J. Humlíček,