První mistrovský zápas v Bystřici nad Pernštejnem 7.9.2014

08.09.2014 20:50

Na první mistrovský zápas jsme se všichni těšili a moc jsme si přáli dobré výsledky. Začátek proti Žďáru jsme měli výborný – kombinace, komunikovali jsme mezi sebou  (tady chválím hlavně Lukáše a Kryštofa), ale góly nějak ne a ne padat. Nutno podotknout, že oba soupeři, se kterými jsme hráli měli výborné brankáře. Do šancí jsme se dostávali, ale buď nás vychytal brankář, nebo jsme vůbec netrefili branku. Poločas jsme přesto vyhráli 2:1. Druhý poločas se nám až tak nedařilo – byli jsme pozdě u míče, nedali jsme si pořádnou přihrávku, nebojovali jsme o míč. To se zákonitě projevilo na výsledku a zápas jsme prohráli.

Druhý zápas proti Bystřici jsme sehráli ve stínu druhého poločasu se Žďárem. Moc pěkných fotbalových momentů vidět nebylo. Se štěstím jsem „utrpěli“ remízu. Pokud budeme chtít vyhrávat, musíme se zlepšit ve všech herních činnostech. Věřím, že přece něco jenom umíme, jenom jsme to dnes neuměli prodat. Každý den přece jenom není posvícení.

Sestava: Martin Dvořák, Milan Dvořák, Kryštof Hudák, Veronika Hlaváčová, Lukáš Lempera, Samuel Hendrich, Marek Šolc,.

Výsledky:

Žďár nad Sázavou - SFK Vrchovina                                         5:3 (1:2)

G: M. Šolc, Mi. Dvořák, V. Hlaváčová

Bystříce nad Pernštejněm - SFK Vrchovina                             3:3 (1:2)

G: M. Šolc, Mi. Dvořák, K.Hudák

Zapsal Ivan Hudák

Žlutá skupina sehrála také první zápas s tradičním rivalem ze Žďáru nad Sázavou. Náš tým, který se převážně skládá z hráčů ročníku 2007,  kteří letos přešli ze školičky do mladší přípravky a trénujeme spolu teprve tři týdny, předvedl výkon, za který se nemusí stydět. Po vyrovnaném duelu jsme vyhráli.

Druhý zápas jsme nastoupili proti domácím. Celý zápas jsme měli hru pod kontrolou a pokud se soupeř dostál k bráně zasáhl bezchybně chytající gólman Matěj Bonaventura. Musím kluky pochválit za předvedený výkon a nasazení ve hře. Zvláště Matěj Bonaventura byl oporou týmu. Bony jen tak dál. Těším se na další zápasy a tréninky a věřím, že se kluci i za mého přispění budou nadále zlepšovat.

Žďár nad Sázavou - SFK Vrchovina                                         4:5