SFK Vrchovina B - Rožná 1:2 (0:1)

05.04.2014 16:14

Vrchovina B - Rožná 1:2 (0:1)

branka: Peňáz Š.

Na úvod jarní sezony k nám zavítal soupeř z Rožné aktuálně druhý tým tabulky. Úvod utkání byl opatrný, soupeř pozorně bránil a čekal na brejkové situace. Ta přišla chvíli před poločasem po naší nesmylslné ztrátě míče ve středu hřiště a soupeř přeloboval vyběhnutého brankáře - 0:1
Druhá půle byla obdobná té první, ale dokázali jsme si vytvořit několik slušných šancí, bohužel dnes nám nebylo přáno. Ve 40. minutě přišel zbytečný faul a Rožná ze standartky nemilosrdně trestala - 0:2.
Deset minut před koncem jsme dokázali snížit, dobře zahraný roh uklidil hlavou do sítě Šimon - 1:2. Poté přišel drtivý tlak, ale bez gólového efektu. Závěr zápasu byl už hektický a Rožná výhru ubránila.

Nejsem spokojen s výsledkem, prohrát jsme si rozhodně nezasloužili, ale takový je sport. Těší mě že hráči za nepříznivého stavu nesklopili hlavy a ukázali velkou touhu s výsledkem něco udělat.

Sestava: Dobrovolný, Tachir, Peňáz Š., Žák, Hudák, Lhoták, Raus, Daniel, Chroustovský, Hudec