Sedmé mistrovské utkání v NMnM 25. 10. 2014

SFK Vrchovina - SK Bystřice 13:3 (6:1)

branky: Jícha M. 4x, Jelínek F. 4x, Sklenář D. 3x, Dobrovolný T. 2x

SFK Vrchovina - Nedvědice 7:5 (1:4)

branky: Jícha M. 4x, Dobrovolný T., Sklenář D., Kutra D.

Všichni hráči zaslouží za své výkony pochvalu. Zejména druhý poločas proti Nedvědici byl z naší strany velmi kvalitní a kluci dokázali nepříznivě vyvíjející se výsledek otočit ve svůj prospěch.

sestava: Mička Jiří, Kutra Daniel, Švanda Tomáš, Dobrovolný Tadeáš, Jícha Matěj, Jelínek Filip, Sklenář David

žlutá skupina:

SFK Vrchovina - SK Bystřice 6:6 (4:2)

branky: Šiška V. 2x, Jirků Adam 2x, Šustáček R., Padrtka A.

Po většinu zápasu jsme vedli a byli o něco lepším týmem. Pár chvil před koncem nás však soupeř zatlačil, snížil na 6:5 a několik vteřin před koncem po sporném souboji v našem "vápně" z penalty vyrovnal na konečných 6:6. Škoda, tento zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konce.

SFK Vrchovina - Nedvědice 8:6 (3:5)

branky: Šiška V. 5x, Sochor M. 2x, Jirků A.

Za našeho vedení 3:1 mi přišlo, že se kluci nechali ukolébat průběžným vedením, čehož Nedvědice využila a odskočila na poločasových 3:5. Podobně jako červené skupině se i žlutým druhá půle skvěle podařila. Kluci na soupeře vlétli jak uragán a za necelé 2 minuty bylo srovnáno na 5:5. Soupeř se ještě jednou dostal do vedení, ale hráči třemi brankami rozhodli ve svůj prospěch.

I všechny "žluté" je potřeba za jejich výkony pochválit. Jen tak dál!

sestava: Humlíček Tomáš, Dobrovolný Jakub, Padrtka Adam, Hájek Vojtěch, Jirků Adam, Sochor Martin, Šustáček Radek, Šiška Vojtěch a Hendrich Richard