SFK Vrchovina A - HFK Třebíč 12:3 (8:0)

06.04.2014 20:08

Za velmi příjemného fotbalového počasí  nastoupili  naši hráči v plné sestavě-  chyběl  pouze Michael Dvořák. Snad právě  tohle vědomí vlastní síly  vedlo k velkému náporu  od první chvíle. Po prvním gólu, který přišel  relativně  rychle a  hráče  uklidnil, na sebe další   nenechaly  dlouho čekat. Soupeř  v první půli zcela  odpadl a tak se skore   navyšovalo až na  poločasových  8:0. Druhá půle  již přnesla  vyronanější partii  ,  dokonce  v první desetiminutevce mě soupeř  navrch a podařilo se mu vsítit 3 góly. Nakonec  ale  byl i tento poločas pro nás  vítězný  4:3.Je vidět, že pokud máme  na hřišti především  útočně laděnou skupimu  Hlaváč,Horákovský, Peňáz M. a  Švanda, tak je to nejenom  fotbal  pěkný, ale  i s dobrým koncem pro nás.Ukázkou toho byl  závěrečný  gol, který padl  po neproměněné penaltě , ale následné velmi aktivní  práci a dorážce  R. Horákovského. Dneska  byla   radost  se dívat  na souhru, nasazení , krásné přihrávky  a fotbalové myšlení většiny kluků.

U13  SFK Vrchovina  : HFK  Třebíč  12:3  (8:0)

góly:  Horákovský  3x  Peňáz M.  2x    Hlaváč  2x ,  Ptáček 2x , Požár,  F.Chalupa , Švanda

Sestava  Dobrovolný , Horákovský, Hlaváč, M. Peňáz , Švanda,  Ptáček, D. Požár, M.Žák, Hájek, Š.Peňáz, F.Chalupa

fotky  ze zápasu:  sfkvrchovina.rajce.idnes.cz/U13_krajsky_prebor_HFK_Trebic_06-04-2014/