SK FC Křižanov - Vrchovina B 1.5.2014 1:7

01.05.2014 18:16

Tentokrát  to bylo hodně  náročné. Díky  omylu jsme zistili, že  zápas máme  1. a nikoli 8. května  až  vpředvečer zápasu a tak to vše bylo o to komplikovanější.   Opět jsme  měli  málo  hráčů ( využívat  hráče A  týmu chceme  jen minimálně) ,  a tak jsme tentokrát v sestavě uvítali tři hráče ze starší přípravky a  všichni  potvrdili již zralost na zápasy ve starší kategorii. Především pak Jakub Novotný, tvůrce hry a  autor  4  branek..... Ale i Lukáš Hudeček v brance a   Lukáš  Hudec  v poli předváděli  velmi dobrý výkon. Zápas jsme začali  jako tradičně. Nevím jak to udělat, abychom se do tabulkově slabšího soupeře pouštěli od první  minuty  s nátlakem a kombinací, které pak  předvádíme   dalších 25  minut  v každém poločase. Nepomáhají domluvy, upozorňování, nabuzování  ani nic  dalšího. Prostě prvních pět minut  zápasu tradičně  spíme.   Pak  samozřejmě  prohráváme  1:0 a jen díky  skvělým dvěma  zákrokům Lukáše v brance  tento stav  platí i v páté minutě, od které přebíráme aktivitu a  držíme  poločas pod kontrolou, vyjádřenou i gólově. Za zmínku stojí  krásně  kopnutý  přímý kop Honzy Hájka, který dělovkou  vyhnal pavouky z rohu branky :-) - výborně Honzo! Druhý poločas  naprosto stejný obraz jen s tím rozdílem, že se soupeř gólově neprosadil, ale prvních pět minut  je zabydlen před naší brankou a vytváří si šance a tlak.  Naštěstí i v tomto druhém poločase nás podržel Lukáš a pak   jsme převzali otěže  hry a výsledkem  byl  velmi dobrý kombinační  fotbal , někdy s trochou smůly  v zakončení ( 4x  břevno, pro Rosťu N. dřevno:-) aby rozuměl.  ).  Velmi  dobrý bojovný výkon předvedl   kromě  výše zmíněných také Martin, Honza a  David. A také celý tým  působil kompaktně  bez větších  výpadků na postech . Za zmínku stojí i všechny proměněné  penalty na závěr zápasu  !  To se nám podaří jen někdy.

SK-FC Křižanov Vrchovina B   1: 7  (1:5)

góly:  J. Novotný  4x  L.Hudec  1x  M. Tachir  1x  a Jan Hájek 1x

sestava:  P.Lhoták, L. Hudeček. L Hudec, J. Novotný ,  J. Hájek, M.Tachir, F. Daniel, V. Hudák,F. Chroustovský a D. Hudec

velké poděkování patří rodičům za pomoc  s dovozem hráčů na zápas  a také   všem, kteří pomáhali s hlídáním kulíška Tadeáška, našeho malého maskota, především pak Tomíkovi Švandovi a Rosťovi Novotnému :-)   díky

a samozřejmě  odkaz na fotky  :  sfkvrchovina.rajce.idnes.cz/U_13_SK-FC_Krizanov_Vrchovina_B_1.5.2014/