TJ Nedvědice - SFK Vrchovina A 10.5.2014

11.05.2014 08:20

První poločas začli kluci aktivně  a podařilo se jim  soupeře přehrávat. výsledkem  bylo poločasové vední 3:1 , kdy jsme  v předposlední minutě  dostali  gól do šatny. Soupeř    byl ale velmi aktivní a několik jeho dobrých šancí zmařil Vojta v brance.   V druhé půli  jsme  začli opět  aktivněji  a když Marek zvyšoval na 5:2 tak to vypadalo na jenoznačný   zápas.  V posledních  15 ti minutách byl ale soupeř   aktivní  a na klucích  byla  vidět nervozita  z toho že se dostali pod tlak. A když pak po dvou  smolných ( jeden vlastní , ale krásný :-)  a v jednom případě i hodně sporný resp  jasný :-( ofsajd) gólech byl výsledek pět minut  před koncem  5:4, tak bylo drama  na světě. Naštěstí s ledpším koncem pro nás.  Mezi naše nejlepší  hráče patřil Dan Požár a Jirka Ptáček- oba hýřili  pohybem a velkým nasazením, Marek Peňáz, který se dokázel ze svých kliček vymotat a vsítil svůj premiérový hattrick  v sezoně a Vojta Dobrovolný, který byl opět  v brance oporou.   Celý tým ale pracoval  aktivně  a dobře a zaslouží pochvalu všichni.

Nedvědice : SFK Vrchovina A   5:4  ( 3:1)

góly: M. Peňáz  3x,   M.Žák 1x,  D Požár 1x

sestava : V. Dobrovolný , M. Dvořák, L. Dvořák, M. Peňáz, D. Hudec , M.Žák, F. Chalupa Š. Peňáz, F. Daniel, D. Požár . J. Ptáček,  J. Hájek, V. Hudák,

zapsal  Peňáz

a fotky  naleznete : sfkvrchovina.rajce.idnes.cz/U_13_Nedvedice_-_SFK_Vrchovina_A_10.5.2014/