U 13 Bedřichov : SKF Vrchovina 4.10.2014

06.10.2014 07:35

Na  silného soupeře  jsme  vyrazili    v mírně  oslabené sestavě (  chyběl  J- Hájek, V. Hudák   i R. Hlaváč )   , ale  o to s větší chutí.  Na silově   dobře připraveného soupeře , který  hrál   dobře kombinačně   a  přímočaře  jsme  zpočátku neměli   účinnou zbraň a  k rozladění trenérské dvojice  kluci začali hrát  "nakopávanou" a nikoli  fotbal . To vedlo k tomu, že  prvních 15  minut  bylo  boustranně   sice  bojovných a  vyrovnaných,  ale   z naší strany  to rozhodně  fotbalově moc nebylo. Pak ale přišly  dva góly, u který nám  pomohla  štěsťena   - první po  dvou   neštastných tečích soupeře a  dorážce  Romana  "Červiho"  do odkryté branky a druhý  po chybě  sudího, kdy měl mít na kopačkách míč  soupeř  , ale náš  rychlý protiútok dopadl na výbornou a byl z toho gól na  2:0  a  ten trochu soupeře  zlomil. Akce  pěkná, ale prostě neměla být.   Třetí gól  v prním poločase  pak byl výsledkem  zlepšené kombinace    našeho mužstva .  O přestávce  byl  trochu vzruch v kabině , hlavní důraz  kladli trenéři na   zlepšní kombinace a na to, že chceme  hrát kombinačně, s  vyšším počtem nahrávek, které nás dovedou ke kýženému cíli - vstřelení  branky. V druhém poločase  patřilo prvních 10 minut soupeři, který se vzepjal k náporu, jehož vysledkem byl  ale "jen" nastřelené břevno a Lukáš  stále  držel čisté konto.  Našich několik  nadějných  akcí nám zmařila  nedostatečná pozornost  při strážení ofsajdové pozice a  správné odpískání  ofsajdu. Přesto ale   padly  další dvě  branky  a  mužstvo si již vítězství nenechalo ujít. Jak patří k našemu dobrému zvyku, necháme soupeři vždy  prostor   k vstřelení alespoň čestného úspěchu ( po velkém zaváhání v obraně), který ale  dvě minuty před koncem  nemohl  vývoj zápasu zvrátit .

Co nás  mrzelo, byl  tentokrát  trochu individualistický  přístup některých  kluků  k zápasu - bylo patrné , že někomu  prostě nahrát  nechceme, i když je v dobrém postavení a pro hru  by to byl posun.  Věříme, že  na  tomto problému budeme   spolu pracovat  a  v dalších zápasech to již bude lepší.

U 13 Bedřichov : SKF  Vrchovina  4.10.2014    1:5    poločas  0:3

sestava SFK:    Hudeček L., Hudec L., Peňáz Š, Daniel F., Ptáček J., Novotný J., Požár D., Raus Š, Červenka R., Tachir M

branky:  Raus 2x  Červenka, Novotný,  Daniel