U 13 Nedvědice - SFK Vrchovina 17.10. 2014

20.10.2014 08:09

Kluci nastoupili k zápasu velmi odpovědně- věděli  že jejich starší  spoluhráči smoilně předchozí zápas prohráli a tak nechtěli dopustit podobný scénář i u nás. Zpočátku  byla  opravdu aktivita  na našich kopačkách,   provázená dobrou kombinací  a "  tahem" na  branku.  Tato aktivita  byla  zavbršena  prvním gólem "Červiho" .  pak to vypadalo na  zápas který se bude odvíjet jednoznačně, opak byl pravdou. Soupeř  hru vyrovnal  a jeho   drobnější hráči ( většinou  ročník  2003 )  byli velmi hbití a šikovní  jak v individuálním pohybu s míčem, tak začali i přesněji kombinovat. Přesto se nám podařilo  díky  důrtazu v brankovišti   náš náskok zvýšit a poločas skončil příznivě pro nás  2:0 . Druhý poločas byl  z naší strany  více individuální,  a i když opět    začal  dobře a rychle jsme zvýšili na  3:0  tak kombinačně  to tentokrát   v druhé části nevypadala bůhvíjak   pěkně.  Po předchozím  zápase  proti Okříškám, kde  bylo opravdu  vidět krásné kombinace   s rychlým přechodem do útoku to tentokrát   nebylo to pravé.  Kluci   v poslední části hry  znervozněli,  a i když pohodlně  vedli, tak   přestali hrát dostatečně kombinačně, bylo cítít že chtějí  hrát   víc "na sebe" a nakonec   snad i  obava ( neopodstatněná) o výsledek vedla k několika nepřesnostem a  hrubicím v obraně  , z kterých   domácí  vstřelili  čestný úspěch.  Celkově měli naši hráči převahu  , jak herní a   fyzickou, ale předvedená hra nebyla  zcela  uspokojující.  Dobře zahrála  útočná řada , kde se tentokrát střídalo více  hráčů a jejich agresivit a a napadání dělaly  soupeřovi dost obtíží.

U13 Nedvědice:  SFK Vrchovina   1:4    pol  0:2

střelci Vrchoviny:  Červenka, Požár, Chroustovský a Raus

sestava: Hudeček L., Hudec L., Peňáz Š, Daniel F., Ptáček J., Novotný J., Požár D., Raus Š, Červenka R., Tachir M, Chroustovský F., Novák L, Hájek J., Hudák V.,