U 13 Pohledec/SFK - Dolní Rožínka 12.4.2015

12.04.2015 17:43

První jarní mistrák    na domácím a menším  hřišti nás  zastihl  v  bojovné náladě  , ale  to bylo v první půli z naší strany  vše . Zkusili jsme   začít  naším  dříve  dobře  zavedeným systémem 2-3-2  ,    to se ale  ukázalo  jako  špatné  rozhodnutí.  Soupeř   totiž   využil opakovaných   mezer   mezi   obrannou dvojicí a  záložní řadou, která  se nedokázala  dostatečně  rychle  vracet   zpět  a  pomocí  dlouhých  přihrávek  se dostával  za   naši středovou řadu a    opakovaně  pohodlně  skóroval. Problém byl   tentokrát v tom,  že se nám nepodařilo   míč  udržet na našich kopačkách a   vytvořit  souvislý tlak na  obranu soupeře.  A tak i když  byli naše hráči o něco  šikovnější, tak   první poločas  dopadl  dost  hrůzně  0:5 . A  to ještě Pavel  několik   šancí vychytal. problém byl ale s dorážkami , kdy  na naše 2  obránce  šli  3-4  soupeřovi  hráči . V druhé půli  jsme  systém změnili  na  3-3-1 a    to se ukázalo jako dobrý tah.  Hra se zklidnila,  již nebylo tolik    brejkových situací    na našeho gólmana ( v poločase  se   do branyk  postavil  L. Bonaventura, který   měl  několik dobrých zákroků )  a  když jsem  rychle  dali  alespoň první gol, tak to vypadalo, že  se nám podaří    ještě  výsledek  trochu zkorigovat. Ovšem opakované individuální chyby  a opět  trochu touha  hrát  sám na sebe  nás srážela  vždy zpět .  Po jedné akci  soupeř  zvýšil na   konečných 6:1 a bylo po zápase

nejlepší  hráči.:  P. Lhoták , L. Hudec,

TJ Pohledec  - TJ Dolní Rožínka   1:6   ( pol  0:5)

střelec :  Dvořáček

sestava  TJ POhledec:   Lhoták,  Bonaventura, Bojanovský, Hudec L.,  Bukáček, Raus,  Dvořáček, Mokrý, Chroustovský , Červenka