U13 FC Křižanov - Pohledec/SFK B 22.4.2015

23.04.2015 19:25

Utkání jsme   začali velmi špatně .  Když to bylo v 13  minutě  3:0   pro domácí,  tak to vypadalo na  jednoznačný zápas s nedobrým koncem pro nás. Kluci se naštěstí trochu uklidnili a    začali hrát   kombinačně. Také si  dokázali lépe pohlídat  soupeřovy útočníky  (  hlavně   hráči  číslo  3 a 4  byli nebezpeční) a podařilo se nám   vsítit  první kontaktní branku. Když   pak Šíma  dělovkou   vymetl  pravý roh  domácí  branky  tak   to bylo  lepší. posledních  5  minut jsme  byli již trochulepším mužstvem  na hřiššti a podařilo se nám   dokonce  vyrovnat. Poločasové skóre  3:3  bylo spravedlivým obrazem hry  na hřišti . prvních 15 minut  soupeř, druhých   zase my. Přesto  to byl soupeř , který  měl několik nebezpečných    brejků a mol   zvýšit   svoje  skore, a  to jak v první tak druhém poločase . Nicméně  kluci  již byli   aktivnější a   více si soupeře hlídali a  také  Bony  v brance  dokázal   dost soupeře eliminovat. Druhou půli jsme  začali šťaastným gólem a     kolo se začalo otáčet na naši stranu. Nicméně  každé naše skorování dokázal soupeř  ještě  trochu dorovnat. Když pak 6 minut před závěrečným hvizdem  Štěpán   zvýšil   na  6:4  tak  to vypadalo na jasný   zápas ( nehledě  na to  že  alespoň  jednu penaltu jsme  si zasloužili ze  dvou zcela  jasných ) Soupeř se však zvedl k  závěrečnému náporu a  3 minuty  před koncem  snížil na 5:6   tak posledních 180 sekund  bylo ještě  náročných na psychiku všech  zúčastněných . Naštěstí   se kluci  stmelili  a  další branku nepřipustili a tak jsme  mohli oslavit  první jarní vítězství !

U13 FC Křižanov - Pohledec/SFK  B   5:6  ( poločas  3:3 )

sestava    Pohledce  : Bonaventura, Bukáček, Hudec,  Mokrý, Škařupa, Chroustovský, Peňáz , Bojanovský,  Raus, Červenka

střelci :  Červenka  3x  Raus  2x , Peňáz 1x

nejlepší hráči  Pohledce: Červenka , Bonaventura,  Raus,