U13 Pohledec- Bory 21.9.2014

21.09.2014 16:52

Bez našeho klíčového  středního záložníka  J. Novotného jsme  nastoupili v poněkud pozměněné sestavě. Přesto jsme se snažili hrát  kombinační fotbal  s cílem přehrání soupeře a následného ohrožení branky. Svazi plnil  roli   kombinačního centra  velmi  odpovědně  a  i když bez střídání, tak odehrál celý zápas ve vysokém  tempu a velmi dobře. Obdobně  na tom  byli oba  obránci  a jak Martin  tak Lukáš  hráli velmi soustředěně  a odpovědně .  Tentokrát  byli  nebezpeční i útočníci . první poločas  byl  ale přesto  vyrovnaný a  do vedení jsme se dostali po krásné střele  štěpána . Přesto byl soupeř opakovaně  nebezpečný a   jeho několik  šancí bylo  Pro Lukáše   v brance  velkým oříškem. Ten  ale   družstvo podržel v prvním poločase  va v  druhém   , kdy se dostal do  pole  i   skoroval  a tak i on   musel odcházet  spokojen .  Druhý poločas jsme     začali náporem  a podařilo se nám  vsítit i další  branky .  krásným přímákem se  ukázal Svazi a  vyhnal  pavouky  z pravého horního rohu   soupeřovy  branky.  Soupeřovi se podařilo  výsledek  zkorigovat,  naštěstí o  zápase bylo rozhodnuto a  závěrečnou  bodku na výsledek udělal  právě Lukáš  a výsledek 5:2  odpoídal   hře-  první poločas více  vyfovnaný,  soupeřoy šance  zmařil náš brankář a    v druhém poločas  jmse  měli  technickou i územní převahu   vyjádřenou  goly . Za předvedený  výkon si  zaslouží pochvalu  všichni  hráči - dnes to bylo  dobré !

U 13 TJ Pohledec  - Bory   5:2    poločas  1:0

branky:   Raus, Hudák, Bednář,  Hudeček, červenka

sestava   Pohledec:  Hudák   Hudeček  Bonaventura, Chalupa V.,Dvořáček,  Hudec,  Červenka,  Bojanovský, Tachir, Raus, Bednář