U13 SKF Vrchovina - Humpolec 14.6.2015

15.06.2015 08:24

v posledním  mistrovském  zápase   jsme  na domácím hřišti  uvítali Humpolec. Tabulkově slabšího soupeře  jsme   tentokrát  nepodcenili a   od počátku jme  byli aktivnější.  Výborně  zahrála   zadní  řada , kdy  dobře zapadl Dan Mokrý (  místo zraněného  Filipa "Fífy" Daniela ) a v brance  chytající  Štěpán Raus. Góly  na sebe nenechaly  dlouho čekat a po pěkných  akcích jsme   poločas uzavírali   vedením 3:0 . V druhém poločase  šance ještě přabyly, ., bohužel  se ale podařilo proměnit  jen některé z nich -  tentokrát si velkou dávku smůly  vybral Filip Chroustovský , který  i vyložené  šance   před  prázdnou brankou  neproměnil. To je  fotbal ... :-). Nicméně jmse  zápas měli plně  pod kontrolou a    celkový výsledek  byl jednoznačný.

Tento zápas  byl  také posledním  zápasem   pro pana trenéra   Slámu  v pozici   hlavního trenéra, za  celý   rok, který jsem  spolu trávili a vedl kluky  mu patří velké poděkování  a   popřání všeho dobrého  do dalšího fotbalového   i osobního života

U13  SKF  Vrchovina  - Humpolec 5:0 . pol 3:0

střelci  :  Hudák , Požár,  Červenka,  Chroustovský, Ptáček,

nejlepší hráč : Hudák , Raus ,  Peňáz

sestava   SFK:: Raus,   Peňáz, Mokrý,  Hájek,   Hudák,  HUdec, Ptáček, Požár,  Novák, Červenka,  Chroustovský,   Lhoták