Slavoj Třešť - U15 2:10 (0:7)

13.09.2015 10:30

Petr Roháček, trenér : "Dnešní zápas byl o dvou zcela  odlišných  poločasech. Zatímco v prvním jsme  byli jasně  lepším  týmem, který přehrával soupeře jak kombinací tak nasazením  ve všech  řadách , tak druhá půle  se moc našim hráčům nezdařila .V druhém poločase  se  hra  výrazně individualizovala, zpomalila  a naši hráči  přestali kombinovat. Výsledek 7:0  za první poločas a  3:2  za poločas druhý  hovoří za vše. prvním poločase  byla  naší velkou předností přesnost a pohotovost při zakončení.Druhý poločas výrazně ovlivnilo i nezaviněné zranění hráče  soupeře ( zlomenina předloktí levé ruky - pozn) , jehož šetřování pak celý zápas rozkouskovalo. V druhém poločase  také podržel domácí tými golman, který se rozchytal k velm dobrému výkonu a několik velmi dobrých šancí zmařil. Byl jednoznačně nejlepším hráčem soupeře. Celkově jsem tedy spokojen jak s výsledkem , tak předevší s první půlí. V druhé poůli se  celá naše  obranná řada  posunula  vpřed a také Michal Žák dostal pokyn aby podpořil ofenzivu- při jeho schopnosti podržet míč a rozdávat jej. Nicméně pak  docházelo k přečíslení. Michael Dvořák pak nedokázal dostatečně soupeře dostat pod tlak  a soupeř se pak  dostal  několikrát  do vápna - tak  došlo k dvěma  hrubkám z kterých soupeř korigoval výsledek. Hráči se nedokázali dobře zajišťovat při obranné činnosti . Nejlepšími hráči byli Vojta Dobrovolný, který se  výborně prosazoval, Jirka Ptáček   na kraji zálohy a Pepa  Švanda  na středu. Ten měl tedy povedenější zápas proti Chotěboři, ale odvedl  dobrý kus práce. "