Vrchovina B deklasovala Náměšť šesti banány

24.04.2016 15:35

Nové Město / Pohledec - V dalším domácím zápase rezerva Vrchoviny neponechala nic náhodě a na hřišti v Pohledci rozstřílela Náměšť.

muži B - FC Náměšť / Vícenice 6:2 (4:1) branky: 2x Sodomka Petr, 2x Skryja J., Follprecht, Kyselý

Od začátku Vrchovina byla pánem na hřišti a hrála velmi pěkný kombinační fotbal. První branka padla po dvaceti minutách a střelmistrem se ukázal Petr Sodomka. Během deseti minut dali domácí hned tři branky, ale hosté korigovali ve 36´Homolou. Tečku za prvním poločasem udělal domácí J.Skryja, který ze 30 metrů nachytal hostujícího brankáře z přímého kopu a upravil poločasové skóre na 4:1.

Druhý poločas měl stejného pána na hřišti a to domácí tým. Hosté sice po 10 minutách opět snížili Šimončičem po nedorozumění obrany - 4:2. Svojí druhou branku v 65´ přidal opět J.Skryja a demolici hostí dokonal dorostenec Kyselý na 6:2 čtyři minuty před koncem zápasu.

Sestava: P.Skryja - Bača (70´Blažíček), Veselý, Poul, J.Skryja - Vašíček, Sodomka Pavel, Polnický (K), Bárta (46´Josífek) - Sodomka Petr, Follprecht (49´Kyselý)

Trenéři: p. Havlík, Poul. Vedoucí týmu p. Polívka

Rozhodčí: sl.Bártová - Mach, Tomášek

ŽK 1:4, ČK 0:0