Vrchovina se vrátila ze Ždírce bez bodu

09.05.2016 05:30

Ždírec n/D. - Záchranářský duel Vrchovina ve Ždírci nezvládla. O osudu zápasu rozhodl jediný gól domácího Najmana. Tímto výsledkem si Vrchovina zkomplikovala situaci v divizi D.

Tatran Ždírec n/D. - muži A 1:0 (0:0) branka: 63 ' Najman

Sestava Ždírec: Pometlo -Štukhejl, Čalkovský, Kolouch (82. Plíšek), Pátek - Fikar (78. Klimeš), Smejkal, Koutný, Novotný - Dvořák, Najman (91. Veselský).

Sestava Vrchovina: Michalek - Bača, Komínek, Smetana, Michal - Blažíček, Žák (71. Wolker), Nespěšný, Russ (66. Kyselý) - Mbah, Kovář.

Trenéři: p. Libuša, Kysilko, Škorpík. Vedoucí týmu p. Bajer

Nejlepší hráči: Kolouch, Najman - Michálek.

Další snímky ze zápasu ve Ždírci od Petra Skryji najdete ve fotogalerii

Rozhodčí: Trávníček

ŽK 1:3, ČK 0:0

Diváci 220

Bojovné utkání začalo vyrovnanou partií. V prvním poločase si vytvořili šance oba soupeři. Ovšem největší šanci měl domácí Novotný, který střelu z dálky napálil do spojnice branky, od které se balon odrazil pryč. Gólem neskončila ani akce, na jejímž konci stál Najman, ale ten z bezprostřední blízkosti napálil pouze dobře stojícího Michálka. Na druhé straně hosté svoji šanci také otřeli o břevno Pometlovy branky. „Soupeř měl také náznaky šancí. Poločas byl vyrovnaný,“ potvrdil trenér Ždírce Martin Slavík.

Po změně stran byli domácí o něco lepší a také se mohli radovat z první a také jediné branky zápasu. Po centru se vyznamenal zákrokem Michálek, v

závaru před hostující brankou se odrazil balon k nohám Najmana a ten se nemýlil - 1:0. „Po změně stran jsme tahali my za delší provaz. Přišlo mi, že

soupeři docházel dech a my jsme byli podle mě o ten gól lepší. Bylo to bojovné utkání s dobrou atmosférou. Jen mě mrzí zranění Radka Koloucha,“