Vrchovina si výhrou zajistila jarní první šestku

09.10.2016 18:48

Nové Město - Nedělní výhrou nad FC Chotěboř si U15 zajistila postup mezi prvních šest týmů pro jarní část soutěže a tím jsme si splnili náš podzimní cíl před soutěží. Reglement KP totiž říká, že 1-6 tým tabulky po podzimu bude hrát na jaře mezi s sebou dvoukolově, kvůli vetší kvalitě zápasů.

U15 - FC Chotěboř 4:0 (3:0) branky: Hudák, Raus, Červenka, vlastní

Nastoupili jsme s velmi útočným pojetím hry a vytvořili jsme na obranu hostí velký tlak. Na začátku zápasu se dalekonosnou střelou trefil tahoun týmu Hudák. A do poločasu jsme přidali ještě další branky Rausem a s přispěním hostí, kteří si dali vlastní gól na 3:0.

Druhá půle nám brankově nevyšla, protože jsme rozchytali hostujícího brankáře a až ke konci zápasu jsme Červenkou upravili závěrečný účet utkání.

Sestava: Vopršal - Požár, Peňáz, Hudák - Ptáček, Hudák, Novák, Chroustovský - Macciolli, Raus, Červenka. Střídali Bojanovský, Pulkrábek, Šiška.