Druhé místo v Moravskoslezké dorostenecké divizi sk. D v soutěžním ročníku 2014/15

tabulka ZDE

Sobota 13.6.2015 - mistrovský zápas v Novém Městě

U19 – FC Kyjov 2:0 (0:0) branky: 65.Starý Josef, 81. Kachlík Jakub
Rozhodčí Křenek - diváci 50
Sestava SFK: Šmída Petr, Starý Josef, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Žák Martin, Bárta Vojtěch (46.Hájek Michal), Kachlík Jakub, Krejčí Tomáš, Čírtek Michal, Šebek Libor, Kyselý Michal

Vedoucí týmu Krejčí Radek k zápasu:  „Naše devatenáctka potřebovala v tomto zápase naplno bodovat, aby si pojistila druhé místo v divizní soutěži. To se jim ale dlouho nedařilo. Hned v úvodu zápasu se zranil a později ze hry odstoupil kapitán Vojta Bárta. Spolu s absencí zraněného Radka Blažíčka, to byla pro naši hru citelná ztráta. Přes množství šancí se jindy excelentnímu střelci Michalu Kyselému nedařilo najít recept na překonání hostujícího brankaře. Útočníky tak museli zastopit krajní záložníci. Nejprve Pepa Starý v 65. minutě pohotovou střelou z první a v 81. minutě Jakub Kachlík, který šel důrazně za míčem a z hranice malého vápna zvýšil na konečných 2:0.

Trenér František Martaus byl po zápase více než spokojený. Druhé místo v divizi je pro starší dorostence Vrchoviny obrovským úspěchem, který si hlavně za jarní část sezony určitě zasloužili."

Sobota 30.5.2015 - MU 26. kolo Nové Město

U19 – TJ Tatran Bohunice 2:0 (0:0) branky: 66. a 72. Kyselý Michal
Rozhodčí Chabiča - diváci 50 - ŽK-3:4
Sestava SFK: Šmída Petr, Starý Josef (67. Raus Evžen), Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Blažíček Radek (33. Kachlík Jakub), Žák Martin, Bárta Vojtěch, Šebek Libor (59. Krejčí Tomáš), Čírtek Michal, Kyselý Michal

Vedoucí týmu Krejčí Radek k zápasu:  „V souboji o druhé místo jsme si v prvním dějství vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, které však pohříchu zůstaly nevyužity. Po zranění a nuceném střídání kapitána Radka Blažíčka však kluci upadli do útlumu a přenechali aktivitu hostům. Ti si však za celé utkání vytvořili pouze dvě pološance. Zápas tak rozhodl a další cenný korálek na jarní vítěznou šnůru navlékl opět střelecky disponovaný Michal Kyselý po cca hodině hry dvěmi brankami během pěti minut. Vzhledem k tomu že Pelhřimov (náš příští soupeř) vyhrál, vzájemný odstup číní pět bodů tak historickou druhou příčku v MSDD můžeme uhájit už příští sobotu!“

Středa 20.5.|2015 - MU 16.kola MSDD v Břeclavi

U19/ MSK Břeclav B - SFK VRCHOVINA   2:3 (1:1) branky: 16.,69. Kyselý Michal, 80.Žák Martin
Rozh.p.Cieslav - diváci 30 - ŽK  0:2
Sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef(58.Šebek Libor),Hájek Michal,Veselý Jiří,Havelka Jiří,Blažíček Radek,Žák Martin,Bárta Vojtěch,Kachlík Jakub(70.Raus Evžen),Čírtek Michal,Kyselý Michal

Vedoucí týmu p. Krejčí Radek k zápasu: "Středeční předehrávka proti posíleným domácím nám sice přinesla další tři body avšak dle průběhu hry by utkání asi slušela spíše remíza. Šancí bylo na obou stranách dost, ale my byli v zakončení produktivnější a navíc brankář Petr Šmída v první půli domácím skvěle chytil pokutový kop. Teď nás čekají poslední tři domácí zápasy, ve kterých budeme chtít udržet lichotivou druhou příčku v divizní soutěži."

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sobota 16.5.2015 - MU 24. kolo Radešínská Svratka

U19 - FC Sparta Brno B 2:0 (1:0) branky: 29.,72.Kyselý Michal
Rozhodčí Jílek - diváci 20 - ŽK-1:1
Sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef (81.Raus Evžen), Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch, Kachlík Jakub (69.Šebek Libor), Čírtek Michal, Kyselý Michal

Vedoucí týmu Krejčí Radek z zápasu: "Do desáté minuty zápasu jsme zazdili tři vyložené šance a poté se celé utkání neslo ve stejném duchu. Houževnatí hosté však kladli tuhý odpor, ale sami se do šancí nedostávali. Další vítězství tak zařídil v sobotu střeleckou můzou políbený Michal Kyselý, který poté ještě nastřílel hattrick Štěpánovu v zápase juniorky! Přejme si jen ať mu střelecká forma vydrží i nadále."

Sobota 9.5.2015 - MU 23. kolo Vel. Meziříčí

FC Vel.Meziříčí - U19  2:3 (0:0) branky:78.Kyselý Michal, 82.Veselý Jiří, 87.Starý Josef
Rozhodčí p. Fridrichovský - diváci 20 - ŽK:1:2
Sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef,Hájek Michal,Veselý Jiří,Havelka Jiří,Blažíček Radek,Žák Martin,Bárta Vojtěch,Kachlík Jakub,Čírtek Michal,Krejčí Tomáš(22.Kyselý Michal)

Vedoucí týmu Krejčí Radek k zápasu: "Další výhra se nerodila vůbec lehce, podali jsme v prvním poločase velice slabý výkon. Ve druhé půli se domácí dostali do dvoubrankového vedení a teprve poté začali kluci hrát svoji hru. Výsledkem bylo naše dokonalé zmrtvýchvstání. Vždyť ještě dvanáct minut před koncem na světelné ceduli svítil stav 2:0 pro domácí."

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sobota 2.5.2015 - MU 22. kola v N.Městě na Mor.

U19 - FC Slovan Havlíčkův Brod B 2:1 (1:1) branky: 32.Krejčí Tomáš, 76.Žák Martin

Rozhodčí Šula - diváci 30 - ŽK: 2:1
Sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef, Hájek Michal, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch (49.Veselý Jiří), Kachlík Jakub, Čírtek Michal, Krejčí Tomáš, Kyselý Michal

Soupeř z H.Brodu předváděl hlavně v první půli pracovitý fotbal, po zásluze a kiksu ve středu obrany šel do vedení - 0:1. Domácí však dokázali ještě do půlky vyrovnat pohotovým Krejčím. Od tohoto okamžiku domácí převzali otěže zápasu a jen hostující brankář se zasloužil o vyrovnaný výsledek. Bohužel také on si vybral slabší chvilku v zápase a vyrobil hrubici, kterou dokázal domáci Žák potrestal a otočil vývoj zápasu, kterému by spíše slušela remíza. Toto vítězství znamená útok na druhou příčku tabulky MSDD.

Vedoucí týmu Krejčí Radek řekl k zápasu: "Zachraňujicí se hosté přijeli posíleni o čtyři hráče ligového,,A,,týmu. Samotný zápas však byl spíše urputným bojem ve středu hřiště než pohledným fotbalem. Po vyrovnané první půli jsme však čím dál víc začali získávat navrch, což čtvrthodinu před koncem potvrdil vítězným zásahem Martin Žák po hrubici jinak výborného golmana hostí. Vítězná šňůra tak pokračuje i nadále a druhé místo v divizní tabulce je již nadosah. Jen je třeba neusnout na vavřínech a dále pokračovat v nastoleném trendu."

Komentář k zápasu z pohledu hostů je možné si přečíst ZDE

Sobota 25.4.2015 - MU 21. kola v Otrokovicích

FC Viktoria Otrokovice - U19  1:5 (1:1) branky: 54.,63.Kyselý Michal, 5.Blažíček Radek, 60.Žák Martin, 81.Krejčí Tomáš
Rozhodčí p.Mikulášek - diváci 50 - hráno bez karet
Sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef, Hájek Michal, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch, Kachlík Jakub, Čírtek Michal, Krejčí Tomáš (82.Veselý Jiří), Kyselý Michal (75.Raus Evžen)

Vedoucí týmu Krejčí Radek k zápasu: "Hned na začátku utkání jsme se dostali do vedení, což domácího favorita na chvíli utlumilo v jeho útočných choutkách. Zpět do hry se dostali po vyrovnávajicí brance a po zbytek poločasu se hrál otevřený fotbal, se spoustou šancí na obou stranách. Střelci však byli bud nepřesní, nebo jejich šance likvidovali oba skvělí brankáři.
Do druhé půle kluci vstoupili velice sebevědomě a s velkou chutí strhnout děj zápasu v náš prospěch, což se po nejlepším jarním výkonu povedlo. Během pěti minut dali dvě rychlé branky, na což domácí nedokázali reagovat a dohrávali ve značném útlumu. My si naopak s chutí zahráli a přidali další góly. Škoda, že není k dispozici záznam utkání, góly Radka Blažíčka a Martina Žáka po individálních akcích si řekli o Gól měsíce nebo o zařazení do sportovní rubriky Borec na konec v televizi NOHA!"

Sobota 18.4.2015 - MU 20.kola v NMnM

U19 - FK Blansko      5:4 (3:2) branky: 11.,19.Hájek Michal, 27.Šebek Libor, 50.Blažíček Radek, 89.Krejčí Tomáš
rozh.Stehlík - diváci 40 - ŽK:1:1
sestava SFK: Šmída Petr - Starý Josef,Hájek Michal,Havelka Jiří,Blažíček Radek,Žák Martin,Bárta Vojtěch,Šebek Libor(28.Krejčí Tomáš),Kachlík Jakub(79.Raus Evžen),Čírtek Michal(84.Ondra David),Kyselý Michal

Vedoucí týmu k zápasu řekl Krejčí Radek: "Zasloužená výhra v divácky atraktivním zápase se spoustou branek, se přítomným divákům musel líbit. Když po necelé půlhodině zvyšoval na tři nula Libor Šebek zdálo se vše jasné. Opak byl však pravdou,střelec třetí branky byl po srážce s brankářem ze hřiště odnesen na nosítkách a posléze vystřídán.Tento moment kluky rozhodil, čehož hosté do půle využili ke vstřelení dvou branek. Na začátku druhého poločasu Radek Blažíček televizním gólem z trestného kopu navýšil skóre a potom začal náš festival promarněných tutovek. Škoda, že jsme nedokázáli odskočit na vyšší brankový rozdíl, takhle byl zápas na vážkách až do konečného hvizdu rozhodčího."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 11.4.2015 - mistrovský zápas 19.kola v Třebíči (UMT)

HFK Třebíč - U19  4:1 (1:1) branka: 13.Krejčí Tomáš

Rozhodčí Hrůza, diváci 30, ŽK-1:3
sestava SFK: Šmída Petr - Hájek Michal, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch, Šebek Libor (76.Raus Evžen), Kachlík Jakub, Čírtek Michal, Krejčí Tomáš (55.Starý Josef), Kyselý Michal

Vedoucí týmu Krejčí Radek:
 "Utkání s vedoucím celkem soutěže se nám nepovedlo herně, ani výsledkově. Soupeř byl po většinu zápasu lepší, my pouze úvodních dvacet minut na začátku druhé půle. S trochou štěstí jsme mohli uhrát bod, Třebíč dala po naší chybě vítěznou branku až v 72.minutě. Před tím nás několikrát podržel svými zákroky Petr Šmída. Vítězství domácích je zcela zasloužené."

Sobota 4.4.2015 - mistrovský zápas 18.kola ve Žďáru (UMT)

U19 - FC Boskovice  4:1 (2:0) branky: 13.Žák Martin, 35.Blažíček Radek, 61.Šebek Libor, 77.Kyselý Michal
Rozhodčí Hájek Kamil

diváci 30, ŽK 2:0

Sestava Vrchoviny: Šmída Petr - Starý Josef, Hájek Michal, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch, Šebek Libor (83.Ondra David), Kachlík Jakub,

Čírtek Michal (61.Krejčí Tomáš), Kyselý Michal (80.Veselý Jiří)

Vedoucí týmu Krejčí Radek k zápasu: ,,Zápas jsme kvůli aprílovým rozmarům počasí byli nuceni odehrát na UMT ve Žďáře n/S. Jak se však ukázalo tamní prostředí nám zřejmě vyhovuje, druhé mistrovské utkání během týdne přineslo další tři body. Boskovicím jsme měli co oplácet, podzimní prohra 4:5 (4:1) mi leží v žaludku ještě teď! Tentokrát se soupeř představil jako snaživý a houževnatý, leč zcela bezzubý protivník. Od začátku jsme udávali tempo hry a otázkou tak bylo jen konečné skóre. Naši opravdovou výkonnost tak ukáže až sobotní zápas s první Třebíčí."

Sobota 28.3.2015 - mistrovský zápas 17.kola ve Žďáru (UMT)

FC ŽĎAS Žďár n/S. - U19  1:3 (0:0) branky: 56.+ 74.Hájek Michal, 89.Kyselý Michal

Rozhodčí Klement - diváci 50 - ŽK-1:2

Sestava SFK - Šmída Petr - Starý Josef, Hájek Michal, Havelka Jiří (79.Ondra David), Blažíček Radek, Žák Martin, Bárta Vojtěch, Šebek Libor, Kachlík Jakub (73.Krejčí Tomáš), Čírtek Michal, Kyselý Michal

Krejčí Radek, vedoucí týmu k zápasu: ,,Do derby jsme vstupili zakřiknutě a bylo štěstí, že první půle skončila remízou. Po poločasové domluvě v kabině však kluci přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a děj zápasu se zcela otočil. Domácí sice po hrubici brankáře Šmídy vyrovnali, ale to bylo z jejich strany vše. Řekl bych, že domácí odešli fyzicky, my se dostali do několika tutovek, které někdy zázračně domácí brankář pochytal. Naštěstí v týmu máme skvělého hlavičkáře Michala Hájka, který zápas rozhodl v náš prospěch. Soupeři jsme na vlas stejným způsobem oplatili podzimní porážku a v součtu s U17 odvážíme z okresního města krásných šeset bodů."

8.3.2015 - PU (UMT Domanín) Dorostenci na závěr náročného třídenního soustředění v Domaníně - Borovince odehráli další přípravné utkání

FC Svratka Brno U19 - SFK Vrchovina U19  3:3 (1:2) - hráno na UMT areál VUT Brno

branky: 2x Michal Hájek, Libor Šebek

1.3.2015 - PU (UMT Žďár n.S.)

SFK Vrchovina U19 - TJ Nová Ves muži 1:0 (0:0)

branka: Michal Kyselý 85.min

Sobota 8.11.2014 mistrovský zápas v Kyjově

FC Kyjov 1919 - SFK Vrchovina U19 0:3 (0:0)

branky: 46. Kyselý, 58. Blažíček, 72. Starý
Rozhodčí: Miko, 60 diváků, ŽK: 1:0
Sestava: Šmída - Starý, Veselý, Havelka, Blažíček - Čírtek, Bárta, Šebek (46. Kyselý), Kachlík - Žák (62. Krejčí), Hájek
Vedoucí týmu Radek Krejčí: "Kluci potvrdili formu z předchozích utkání a docela nás může mrzet, že podzimní část končí. Tentokrát to odnesl Kyjov, od první minuty byli domácí pod tlakem a hrozili jen sporadicky z protiútoků. Nás jako už tradičně strašila koncovka. V poločase však vystřídal Michal Kyselý, který se po 30 vteřinách na hřišti ihned prosadil a pak už bylo jen otázkou, kolik nastřílíme bezradnému soupeři branek."

Neděle 2.11.2014 mistrovský zápas v Brně Bohunicích

TJ Tatran Bohunice - SFK Vrchovina 3:3 (2:0)

branky: 51. Žák M., 59. Havelka, 61. Šebek
Rozhodčí: Buček, 30 diváků, ŽK: 1:0
Sestava Vrchoviny: Šmída - Starý J. (84. Kyselý), Veselý J., Havelka, Blažíček - Čírtek, Bárta, Kachlík, Žák M., - Hájek, Krejčí (46. Šebek)
Vedoucí týmu Krejčí Radek: "Po nejlepším výkonu podzimní části jsme zklamaní. Ztratili jsme vlastní střeleckou nemohoucností 2 body. I když domácí byli papírovým favoritem, v zápase jsme si vytvořili více vyložených šancí. Bohunice ze tří svých příležitostí v první půli proměnili dvě, ve druhé půli jsme však během deseti minut otočili skóre ve svůj prospěch. Bohužel neodskočili na rozdíl dvou branek, čehož využili domácí a 15 minut před koncem z brejku srovnali krok. Poté se hrálo nahoru-dolů, avšak žádná ze šancí na obou stranách gólem neskončila. Škoda dvou ztracených bodů, dnes jsme si zasloužili vyhrát."

Neděle 19.10.2014 mistrovský zápas v Brně na Spartě

FC Sparta Brno B U19 -  SFK Vrchovina U19

Výsledek: 1:4 (1:2)

Branky Vrchoviny: 26. a 55. Žák Martin, 39. Šebek Libor, 87. Starý Pepíček

Sestava Vrchoviny: Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor( 61.Krejčí Tomáš), Kachlík Jakub, Žák Martin, Blažíček Radek

Vedoucí týmu Radek Krejčí k zápasu: ,,Povinné vítězství se zpočátku na minihřišti v brněnském Komárově rodilo těžce.Domácí se ve druhé minutě ujali vedení a cca čtvrthodinu byli lepším týmem.Poté co si kluci otykali s velmi specifickým prostředím převzali až do konce utkání otěže zápasu a do konce první půle zaslouženě otočili výsledek.Druhý poločas byl obrazem toho prvního,hrálo se jen na domácí branku.Po dvou nastřelených tyčích a spoustě promarněných šancí jsme utkání dovedli do vítězného konce.Dnes bych chtěl vyzdvihnout výkon celého mužstva,především však Jirku Veselého a Jakuba Kachlíka.Pochvalu však zaslouží i trojice rozhodčích v čele se slečnou Zaplatilovou, která podala bezchybný výkon.,,

Sobota 11.10.2014 mistrovský zápas v Novém Městě

SFK Vrchovina U19 - FC Velké Meziříčí U19

Výsledek: 6:2 (2:0)

Branky Vrchoviny:  40,65. Hájek Michal, 44. Blažíček Radek, 55.Bárta Vojtěch (P), 80.Žák Martin, 86.Dacer Ondřej

Sestava Vrchoviny: Šmída Petr, Starý Josef (77.Dacer Ondřej), Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch (69.Krejčí Tomáš), Kachlík Jakub, Žák Martin, Kyselý Michal (51.Smolík Jakub), Blažíček Radek

Vedoucí týmu Radek Krejčí k zápasu: ,,Jednoznačné vítězství po velmi dobrém výkonu,hosté byli vyrovnaným soupeřem pouze prvních dvacet minut a na začátku druhé půle kdy se jim po ojedinělé akci povedlo snížit na 2:1.Náš třetí gól však definitivně rozhodl o osudu utkání.Do konce zápasu se hrálo už jen na hostujicí branku a skóre utěšeně narůstalo.Navíc po pěknných,televizních brankách Martina Žáka a mladšího dorostence Ondry Dacera.Nezbývá než doufat že nám forma vydrží i do posledních podzimních utkání.,,

Sobota 4.10. 2014 - mistrovský zápas v Havlíčkově Brodě

FC Slovan Havl. Brod U19 B -  SFK Vrchovina

Výsledek:  0:3 (0:1)

Branky: 2. Kyselý Michal, 77. Havelka Jiří, 82. Šebek Libor

Rozhodčí: Klement - diváci 30 - ŽK:0:5 - ČK:0:1 (56.Žák Martin)

Sestava Vrchoviny - Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal (57.Kachlík Jakub), Veselý Jiří, Havelka Jiří, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor, Žák Martin, Kyselý Michal, Blažíček Radek

Vedoucí týmu Radek Krejčí k zápasu: ,,Hned v úvodu jsme se dostali do vedení které jsme úspěšně uhájili do poločasu.Domácí byli snaživým soupeřem ale pouze před vápno, do šancí se nedostávali. Ve druhém dějství začal úřadovat domácí rozhodčí, který se rozhodl, že body musí zůstat v domácím prostředí. V 56. minutě po dvou žlutých kartách během 10 vteřin vyloučil Martína Žáka, který byl naším nejlepším hráčem. Paradoxně nám však vyloučení prospělo, kluci se semkli a i přes zmíněnou přízeň sudího, dovedli utkání do vítězného konce. Za předvedený výkon je třeba klukům poděkovat.,,

Sobota 27.9.2014 mistrovský zápas v Novém Městě

SFK Vrchovina U19 - FC Viktoria Otrokovice U19

Výsledek: 3:0 (3:0)

Branky: 11. a 35. Kyselý Michal, 36. Starý Josef

Rozhodčí Hájek Kamil - diváci 30 - ŽK. 4:1

Sestava SFK - Šmída Petr, Starý Josef (64.Krejčí Tomáš), Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch (71.Ondra David), Šebek Libor (66.Kachlík Jakub), Žák Martin, Kyselý Michal, Blažíček Radek

Krejčí Radek : ,,Po dlouhé době se vrátil do sestavy biatlonista Martin Žák a našemu výkonu to velmi prospělo.V úvodním dějství se hrál fotbal pouze na hostujicí branku a o výsledku rozhodly dva slepené góly během 35. minuty. Po přestávce se pak duel v poklidu dohrával ale skore se i přes tři nastřelené tyče Otrokovické svatyně nepohnulo.Předvedený výkon nám dodal do dalších zápasů hodně optismismu ale je třeba v nastoleném trendu pokračovat,i přes velmi dobrý výkon bylo v naší hře dost chybiček...,,

Sobota 20.9. 2014 - mistrovský zápas v Blansku

FK Blansko U19 - SFK Vrchovina U19

Výsledek: 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Mikyska - diváci 50 - ŽK-2:0

Sestava SFK - Šmída Petr, Starý Josef (54.Ondra David), Veselý Jiří, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor, Kachlík Jakub (81.Dacer Ondřej), Krejčí Tomáš (78.Smolík Jakub), Kyselý Michal

Vedoucí týmu Radek Krejčí k zápasu: ,,Sehráli jsme více než vyrovnané utkání se smolným koncem.První půle byla co do šancí vyrovnaná,oba strážci třech tyčí kralovali.Domácí se ujali vedení z pokutového kopu za ruku v naší šestnáctce ke kterému však vůbec nemělo dojít.Při předcházejicím rohovém kopu byl brankář Šmída evidentně přidržen za obě ruce domácím hráčem!Do konce poločasu jsme stihli vyrovnat,leč zdvižený praporek AR2 byl k údivu všech přítomných proti...Do druhé půle nastoupili kluci s obrovským odhodláním a prakticky celý poločas odehráli na domácí polovině hřiště.Bohužel o body nás připravila tolik omílaná koncovka,branku bychom nedali ani kdyby se hrálo do rána... Blansko tak slaví tříbodový zisk za který mohou děkovat naší neschopnosti vstřelit gól ... ,,

Sobota 6.9. 2014 - mistrovský zápas v Boskovicích

FC Boskovice U19 - SFK Vrchovina U19

Výsledek: 5:4 (1:4)

Branky Vrchoviny: 7.,44. Šebek Libor, 10.Veselý Jiří, 39.Krejčí Tomáš
Rozhodčí Nejezchleb - diváci 30 - ŽK: 0:1

Sestava SFK - Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal, Veselý Jiří, Blažíček Radek, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor, Kachlík Jakub, Krejčí Tomáš(66.Holek Petr), Kyselý Michal

Vedoucí týmu Radek Krejčí k zápasu: ,,Ještě teď nechápu jak jsme tento zápas mohli prohrát! První poločas domácí chtěli hrát fotbal což jim však vůbec nešlo a poločasový výsledek mohl být ještě vyšší.Do druhé půle však kluci nastoupili s nosy nahoru,Boskovice začali nakopávat dlouhé míče za obranu na což jsme nenašli odpověd a výsledkem bylo snížení během minuty na 3:4. Poté už byli domácí na koňi a skore otočili ve svůj prospěch,nutno podotknout že i za jisté benevolence rozhodčích...Na to se však nemůžeme a nechceme vymlouvat.Naopak tato facka některým snad prospěje do dalších zápasů,v v což pevně doufám!,,

Sobota 30.8. 2014 - mistrovský zápas v Radešínské Svratce

U19 - SFK Vrchovina vs FC Ždár n/S    1:3   pol.O:1
branka Vrchoviny: 74.Hájek Michal
rozh.Fridrichovský,diváci 60, ŽK:2:2
sestava SFK: Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal, Veselý Jiří (69.Žák Jakub) ,Havelka Jiří, Cacek Jan, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor, Kachlík Jakub (16.Krejčí Tomáš), Kyselý Michal
Krejčí Radek: ,,Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl,přišlo mi že kluci byli na derby přemotivovaní.Navíc nám v záloze citelně chyběl absentujicí Radek Blažíček.První půle byla co se šancí týče vyrovnaná.Hostům se povedlo dostat do vedení a hned zkraje druhého poločasu ho navýšili.Poté jsme se dostali do tlaku které vyůstilo v naše snížení.Soupeř však neustále hrozil z rychlých protiůtoků a jeden takový proměnil.Poté už jsme neměli sílu na zdramatizování výsledku a hosté si tak zaslouženě odvážejí cenné tři body.,,

Sobota 23.8. 2014 - mistrovský zápas v Novém Městě

U19 - SFK Vrchovina vs MFK Břeclav ,,B,,    7:O  pol.4:0
branky: 36.,43.,69.Kyselý Michal, 5.Hájek Michal, 45.Čírtek Michal, 82.Kachlík Jakub, 88.Blažíček Radek

rozh.Nováček Ivo - diváci 50 - hráno bez karet

sestava SFK - Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal, Veselý Jiří (72.Horálek Jakub) ,Havelka Jiří, Blažíček Radek, Čírtek Michal (54.Krejčí Tomáš), Bárta Vojtěch, Šebek Libor( 57.Cacek Jan), Kachlík Jakub, Kyselý Michal

Krejčí Radek - ,,Od první minuty bylo jasné jakým směrem se bude utkání vyvíjet.Na hostujicí branku se valil útok za ůtokem a bezradní hosté se na naši polovinu dostávali pouze sporadicky.Výsledkem toho je naše jasné vítězství které však mohlo a hlavně mělo být mnohem vyšší".

Sobota 16.8. 2014 - mistrovský zápas v Pelhřimově

FK Pelhřimov U19 - SFK Vrchovina U19      2:1 (0:0)
branka Vrchoviny: 68.Hájek Michal
rozh.Reich - diváci 40 - ŽK- 1:1
sestava SFK - Šmída Petr, Starý Josef, Hájek Michal, Veselý Jiří, Havelka Jiří, Blažíček Radek, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Šebek Libor (74.Krejčí Tomáš), Kachlík Jakub, Kyselý Michal

Krejčí Radek : ,,Vstup do sezony se nám výsledkově nepovedl. Po většinu zápasu jsme hráli na domácí polovině hřiště, ale bohužel jen po velké vápno. Chyběla nám však finální přihrávka a důraz. Když už se zdálo že utkání skončí remízou, kluci propadli v obraně a Pelhřimov nezaslouženě vstřelil v 86.min. vítěznou branku. Nevyhrál lepší ale šťastnější což sportovně přiznali i domácí diváci.,,