Ostatní akce

v pátek 7.2.2014 jsme po tréninku vyrazili na   bowling a všichni jsme si to užili  - více na  

Konec  sezony  2014/2015

Letošní sezonu jsme  zakončili  vítězným   zápasem  proti Humpolci   na domácím hřišti. Celou sezonu podávali  hráči  velmi dobré  výkony  , které vedly k celkově  2. místu  v krajském přeboru.  Je to nutno považovat  za  velmi  dobrý výsledek, i když k  prvnímu místo chybělo jen tak málo... To je ale fotbal.  Za celou sezonu patří  díky  nejen  klukům, ale celému realizačnímu týmu , který s chlapci prožil chvíle  dobré  i krušné. Panu Novákovi  za  jeho  nezištnou pomoc při vedení tréninků,  Panu Macháčkovi za jeho aktivitu  i dalším. Poděkování  panu Novotnému, který vedl  kluky  v podzimní  části ( a mnoho roků předtím ) bude ještě  samostatnou kapitolou.. :-)   

Zápas proti Humpolci  byl  posledním  zápasem   pro pana trenéra   Slámu  v pozici   hlavního trenéra.  Za  celý   rok, který jsme spolu trávili a vedl kluky  mu patří velké poděkování  a   popřání všeho dobrého  do dalšího fotbalového   i osobního života.

Pro kluky  ročníku 2002   to také znamená předěl  - posun mezi  starší žáky, kde na ně budou kladeny  opět  jiné  nároky  jak   po herní , tak fyzické i psychické úrovni. 

Poslední společnou akcí pak  bude   závěrečný  víkend   tradičně  v Petrovicích ,   na který se   těšíme již tento pátek 19.6.2015

Václav Peňáz, vedoucí týmu