Termíny zápasů
Mistrovská utkání - jaro 2017
18.3. SO 17.kolo Břeclav - muži A 2:1
25.3. SO 18.kolo muži A - TJ Slavoj Polná 2:1
2.4. NE 19.kolo FK Pelhřimov - muži A 2:0
9.4. NE 20.kolo muži A - FC TVD Slavičín 1:0
15.4. SO 21.kolo Rosice - muži A 2:1
23.4. NE 22.kolo muži A - Bystřice 5:0
29.4. SO 23.kolo FK Hodonín - muži A 1:3
7.5. NE 24.kolo muži A - Stará Říše 1:0
10.5. ST 30.kolo muži A - Velká Bíteš 2:1
13.5. SO 25.kolo ČSK Uh. Brod - muži A 1:0
21.5. NE 26.kolo muži A - FC Žďár n/Sáz. 2:0
27.5. SO 27.kolo Holešov - muži A 2:2
4.6. NE 28.kolo muži A - Brumov 2:1
10.6. SO 29.kolo Tasovice - muži A 1:0
Zimní příprava 2017
29.1. NE PU muži A - Hlinsko 3:0
1.2. ST PU FK Blansko - muži A 4:0
4.2. SO PU HFK Třebíč - muži A 0:2
11.2. SO PU FC Chotěboř - muži A 2:2
19.2. NE PU FK Vysoké Mýto - muži A 1:1
25.2 SO PU Svitavy - muži A 2:0
4.3. SO PU V. Meziříčí - muži A 0:0
11.3. SO PU muži A - Tišnov 5:2 (kemp Kolesa)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Mistrovská utkání - podzim 2016
7.8 . NE 1.kolo muži A - Bzenec 1:6 (0:2)
13.8. SO 2.kolo muži A - Břeclav 0:2 (0:0)
21.8. NE 3.kolo Polná - muži A 5:3 (2:2)
28.8. NE 4.kolo muži A - Pelhřimov 0:0
4.9. NE 5.kolo Slavičín - muži A 4:0 (1:0)
11.9. NE 6.kolo muži A - Rosice 0:1 (0:0)
14.9. ST 15.kolo Vel.Bíteš - muži 3:0 (1:0)
17.9. SO 7.kolo Bystřice - muži A 3:0 (2:0)
25.9. NE 8.kolo muži A - Hodonín 0:2 (0:1)
2.10. NE 9.kolo St.Říše - muži A 1:0 (0:0)
9.10. NE 10.kolo muži A - Uh.Brod 1:1 (0:1)
16.10.NE 11.kolo Žďár - muži A 5:0 (2:0)
23.10.NE 12.kolo muži A - Holešov 1:0 (0:0)
30.10.NE 13.kolo Brumov - muži A 1:3 (1:2)
6.11. NE 14.kolo muži A - Tasovice 4:0 (0:0)
13.11.NE 16.kolo Bzenec - muži A 2:1 (2:1)
Přípravné zápasy léto 2016
9.7. SO 1. PU MFK Topvar Topolčany - muži A 2:0 (0:0)
13.7. ST 2. PU muži A - Vranov n/Ťopľou 3:0 (1:0)
24.7. NE předkolo MOL-Cup Stará Říše - muži A 2:1 (1:1)
30.7. SO 3. PU muži A - MFK Chrudim B 2:1 (1:1)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Mistrovská utkání - jaro 2016
20.3. NE 18.kolo muži A - Kozlovice 0:2 (0:1)
26.3. SO 19.kolo Blansko - muži A 2:0 (0:0)
3.4. NE 20.kolo muži A - Havl. Brod 1:1 (1:1)
9.4. SO 21.kolo Uh.Brod - muži A 1:0 (1:0)
16.4. SO 22.kolo muži A - Pelhřimov 1:3 (0:1)
23.4. SO 23.kolo Hodonín - muži A 2:2 (2:0)
1.5. NE 24.kolo muži A - Stará Říše 2:1 (0:1)
8.5. NE 25.kolo Ždírec n/D. - muži A 1:0 (0:0)
11.5. ST 30.kolo muži A - Rosice 1:2 (0:2)
15.5. NE 26.kolo muži A - Žďár n/S. 2:1 (1:0)
21.5. SO 27.kolo Šumperk - muži A 2:0 (0:0)
29.5. NE 28.kolo muži A - Přerov 3:1 (0:0)
5.6. NE 29.kolo Polná - muži A 4:1 (4:0)
11.6. SO 17.kolo Bystřice - muži A 1:2 (0:0)
Soutěžní ročník 2015/16 ukončila Vrchovina na 11. místě divizní tabulky.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zimní příprava 2016
31.1. NE 1. PU HFK Třebíč - muži A 2:2 (1:0)
6.2. SO 2. PU muži A - MFK Chrudim B 1:3 (1:1)
10.2. ST 3. PU muži A - Polička (zrušeno)
13.2. SO 4. PU Ždírec - muži A 1:3 (1:2)
20.2. SO 5. PU muži A - Vysoké Mýto 0:2 (0:0)
27.2. SO 6. PU Ústí n/O. - muži A 2:2 (0:0)
5.3. SO 7. PU V.Meziříčí - muži A 5:1 (1:0)
12.3. SO 8. PU Mutěnice - muži A 2:1 (0:1)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Mistrovská utkání - podzim 2015
9.8. NE 1. kolo muži A - Tasovice 2:1 (0:0)
16.8. NE 2. kolo muži A - Bystřice n/P. 1:3 (0:3)
23.8 NE 3. kolo Kozlovice - muži A 1:4 (1:2)
30.8. NE 4. kolo muži A - Blansko 0:0
6.9. NE 5. kolo Havl.Brod - muži A 1:0 (0:0)
9.9. ST 15.kolo Rosice - muži A 1:3 (1:1)
13.9. NE 6. kolo muži A - Uh.Brod 2:0 (1:0)
20.9. NE 7. kolo Pelhřimov - muži A 1:0 (1:0)
27.9. NE 8. kolo muži A - Hodonín 2:2 (1:1)
4.10. NE 9. kolo St. Říše - muži A 3:1 (1:0)
11.10.NE 10.kolo muži A - Ždírec n/D. 2:1 (0:1)
18.10 NE 11.kolo Žďár n/S. - muži A 0:3 (0:1)
25.10.NE 12.kolo muži A - Šumperk 1:0 (1:0)
31.10.SO 13.kolo Přerov - muži A 4:0 (1:0)
8.11. NE 14.kolo muži A - Polná 0:3 (0:2)
14.11.SO 16.kolo Tasovice - muži A 2:0 ((0:0)
Letní příprava 2015
20.6. SO 1. PU muži A - 1.FC SLOVÁCKO 2:5 (1:4)
11.7. SO 2. PU HFK Třebíč - muži A 3:1 (3:0)
19.7. NE 3. PU TJ Svitavy - muži A 1:0 (1:0)
22.7. ST 4. PU Vysoké Mýto - muži A 2:4 (0:2)
25.7. SO 5. PU muži A - Česká Třebová 7:0 (5:0)
1.8. SO 6. PU muži A - Velké Meziříčí 2:0 (2:0)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Mistrovská utkání - jaro 2015
SO 21.3. 18. kolo Viktoria Otrokovice - muži A 0:0
NE 29.3. 19. kolo Slavoj TKZ Polná - muži A 0:4 (0:1)
SO 11.4. 21. kolo SK Bystřice n/P. - muži A 1:1 (1:0)
NE 19.4. 22. kolo muži A - Sokol Tasovice 2:1 (2:0)
SO 25.4. 23. kolo FK Hodonín - muži A 1:1 (1:0)
ST 29.4. 20.kolo muži A - FS Napajedla 2:0 (0:0)
NE 3.5. 24. kolo muži A - FK Mutěnice 3:0 (2:0)
NE 10.5. 25. kolo FK Pelhřimov - muži A 1:1 (0:1)
ST 13.5. 17. kolo muži A - FC Slovan Havl.Brod 2:1 (1:1)
NE 17.5. 26. kolo muži A - FSC Stará Říše 0:0
NE 24.5. 27. kolo FC Žďas Žďár n/S. - muži A 3:2 (1:1)
NE 31.5. 28. kolo muži A - ČSK Uherský Brod 2:1 (0:0)
SO 6.6. 29. kolo FK Blansko - muži A 1:0 (1:0)
NE 14.6. 30. kolo muži A - FC Slovan Rosice 2:1 (2:0)
Soutěžní ročník 2014/15 ukončila Vrchovina na 3. místě divizní tabulky.
Zimní příprava 2015
HFK Třebíč- muži A 2:2 (2:1)
SK Bystřice - muži A 5:4 (hokej)
muži A - Tatran Žďírec n/D 4:2 (1:1)
FC Chotěboř - muži A 0:5 (0:2)
SK Líšeň - muži A 0:2 (0:0)
FK Ústí n Orlicí - muži A 1:1 (O:O)
FK Česká Třebová - muži A 2:2 (1:1)
SK Uničov - muži A 1:0 (0:0)
muži A - 1.FC Jemnicko 4:1 (0:0)