Béčko šlo do deseti a ztratilo zápas s Budišovem

muži B - Budišov/Nárameč 1:2 (1:0) branky: 5´Sodomka - 75´Molnár, 89´Nováček

Sestava: Kubica - Blažíček, Poul, Veselý, Bača - Vašíček, Josífek (61´Němeček, 75´Follprecht), Polnický (C), Mazel (53´Skryja J.) - Sodomka, Kyselý

Rozhodčí: Masopust - Beseda, Mach. Delegát FAČR p. Vrzáček

ŽK 4:1, ČK 1:0 (Blažíček)

Diváci 85

Další snímky ze zápasu Petra Skryji I. najdete ve fotogalerii

Zápas začali dobře domácí, protože hned v 5´ vykombinovali míč v hostující 16 a nejlepší hráč domácích Sodomka poslal Vrchovinu do vedení - 1:0. Domácí si mysleli, že to půjde samo, Budišov vyrovnal po čtvrthodině hru a postupně převzal iniciativu v zápase. Ve 28´mohl vyrovnat po centru zprava Pažourek, ale jeho střelu obrana v poslední chvíli zablokovala. Také Vrchovina přišla s další šancí Sodomky, ale využita do poločasu nebyla.

Druhá půle vyzněla pro hosty. Dokázali vyrovnat po opakované střele Molnárem - 1:1. To už domácí hráli o deseti, za druhou ŽK byl vyloučen Blažíček. Dílo zkázy dokonale využil hostující Nováček, který vyhrál souboj na hranici 16 s domácím gólmanem Kubicou v 89´a strhnul vítězství na svoji stranu - 1:2.

Rezerva Vrchovina ukončila šňůru 12 zápasů bez prohry. Přesto zůstává na druhém místě tabulky.