Halový turnaj v Novém Veselí 7.12.

08.12.2014 21:29

Dne 7.12 jsme se zúčastnili turnaje v Novem Veselí s klukama ročníku 2007 a 2008. Z důvodu onemocnění několika kluků z mladší přípravky, jsme vzali na turnaj i tři kluky ročníku 2008 ze školičky. Jinak bychom se turnaje nemohli vůbec zúčastnit. Děkuji tímto trenérům školičky za pomoc.

Turnaj byl velmi dobře obsazen. V B skupině jsme měli za soupeře TJ Svitavy, MFK CHrudim a Spartak V.Bíteš.

První zápas jsme hráli proti TJ Svitavy. Zápas byl vyrovnaný a na šance jsme měli i navrch. Ale bohužel jsme je nevyužili.
SFK Vrchovina - Svitavy 0:0


Druhý zápas s Chrudimí měl soupeř pod kontrolou a prakticky nás nepustil do žádné šance. Musím říct, že fotbal, který předváděli kluci z Chrudimi po celý turnaj, (nakonec i celý turnaj vyhráli) jsem u mladší přípravky dlouho neviděl.
SFK Vrchovina - Chrudim 0:3


Poslední zápas proti Bíteši byl podobný jako první. Hra byla vyrovnaná, ale nedokázali jsme vstřelit branku.
SFK Vrchovina - V.Bíteš 0:0


Ve skupině jsme měli stejně bodů jako Svitavy a Bíteš, ale díky horšímu skóre o jednu branku jsme skočili třetí a hráli o páté až osmé místo.


Ve zbývajících dvou zápasech o umístění jsme začali využívat šance a oba zápasy jsme vyhráli.
SFK Vrchovina - H.Brod 3:0
branky: Honza Pochop 2, Matěj Novotný


SFK Vrchovina - Bystré 2:0
branky: Honza Pochop, Matěj Novotný

Sestava :G -Václav Švub, Jakub Hájek, Jan Pochop, Matěj Novotný, Karel Brusenbauch, Jakub Jelínek, František Krejčí, Richard Tomášek

Poděkování zaslouží jak Vláďa Jelínek za pomoc při koučinku, tak hlavně kluci za předvedený výkon. Celkové páté místo v tak dobře obsazeném turnaji je pěkné.