MÚ - Žďár, Pelhřimov 3. 5.

04.05.2015 13:34

r. 2004

Vrchovina - Žďár 9:6 (5:2)

branky: Jícha 4x, Jirků 2x, Dobrovolný T. 2x, Švanda

Vrchovina - Pelhřimov 6:3 (4:2)

branky: Jícha 2x, Švanda 2x, Dobrovolný T., Mička

Kluci se Žďárem sehráli kvalitní utkáni. Místy jsme hráli zcela zbytečně do plných a nesmírně zbrkle. K větší spokojenosti mi scházela větší fotbalovost, myšlenka a klid v rozehrávce.

Ve druhém zápase nás čekal Pelhřimov. Soupeř hrající silový, důrazný fotbal, podpořený velice dobrým gólmanem. Měl jsem obavu aby se kluci nepoušteli do zbytečných soubojů, kde by nás soupeř určitě přehrál, ale to kluci věděli. Za dnešní výkon patří klukům velká pochvala.

Sestava "04" - Mička J. (G), Švanda T., Dobrovolný T., Jícha M., Jirků A., Šiška V.

r. 2005

Vrchovina - Žďár 18:4 (9:3)

branky: Kutra 5x, Jelínek 5x, Sochor 4x, Sklenář 4x

Vcelku jasná záležitost. Od prvních minut jsme zřejmě oslabeného soupeře válcovali a zápas byl tak jen otázkou konečného skóre.

Vrchovina - Pelhřimov 6:13 (2:5)

branky: Sochor 4x, Kutra 2x

Ve druhém utkání nás čekal o poznání daleko náročnější protivník z Pelhřimova. Hrál se vyrovnaný, oboustranně kvalitní přípravkový fotbal. Rozdíl však mezi oběma týmy byl v koncovce. Zatímco soupeř své šance trestal, tak nám scházela přesnost (několik příležitostí létalo těsně kolem tyčí) anebo rychlejší zakončení (soupeř často dokázal naše zakončující hráče na poslední chvíli zablokovat). I přes porážku panuje s předvenou hrou spokojenost a všechny "nula pětky" je třeba za své výkony pochválit!

Sestava "05" - Hlavsa L. (G), Hájek V., Kutra D., Dobrovolný J., Sklenář D., Sochor M., Jelínek F.