placení členských příspěvků - info

01.12.2015 08:57

Dobrý den.
Vážení rodiče, přeposílám Vám mail Ivana Hudáka (hl. kontaktní osoba za přípravku sfk) ohledně placení členského příspěvku. Pro děti ve školičce (roč. narození 2009 a mladší) to platí obdobně s tím, že částka je

500,-CZK/půlrok/rodinu  (Pokud již platíte za jedno dítě, tak za další děti platit nemusíte nic)

Částka je nižší proto, že děti ve školičce nevyužívají všechny prostředky tak jako např. děti v mladší nebo starší přípravce, doprava autobusem atd. 
 
Pokud tedy máte pocit, že Vaše dítě fotbal ve školičce baví a Vaše účast je a bude pravidelná, prosím Vás o zaplacení příspěvku.

Pokud to s dítětem zkoušíte a pořád se rozhodujete, tj. víc nechodíte než chodíte, nebo jste se k nám připojili teprve v poslední době (nebo na podzim), nechávame placení na Vašem uvážení.

V každém případě Vás chci poprosit, abyste příspěvek brali jako podporu podmínek pro Vaše děti.

Způsoby placení:
 

1. Převodem z účtu na účet (platba za podzim 2015)
 
účet SFK Vrchovina je 1623701369/0800  (tedy u České spořitelny).
Do poznámky (zprávy) prosím uveďte jméno za koho platíte, např. Josef Novák, ročník 2009
 
2. Hotově trenéru Bobulovi, nebo Chroustovskému. Tuto možnost využívejte prosím jenom ve výjimečných případech, máme s tím dost práce...děkuji.
 

Pokud jste již platili, děkujeme za podporu.
S pozdravem
Bobula Marek


 
Dobrý večer,

jako vždy  v tuto dobu nás klub prosí  o platbu členských příspěvků. Jak už bylo mnohokrát napsáno, vybrané prostředky jsou samozřejmě použity na provoz klubu - správa hřiště, praní dresů, autobusy na zápasy, pronájem tělocvičny, atd. Příspěvek je stále stejný - 1000 Kč na polovinu sezony pro přípravku a 500 Kč na polovinu sezony pro školičku (samozřejmě je možné zaplatit naráz celou sezonu). Někteří již mají podzim zaplacen, tak jenom prosím pro kontrolu mi to připomeňte. Pokud v klubu trénují dva nebo více sourozenců, platí se pouze za jednoho. Prosím o platbu nejpozději do konce října.  

Platbu je možné provést převodem na účet České Spořitelny 1623701369/0800. Do poznámky uveďte jméno hráče, za kterého je provedena platba a ročník hráče kvůli rychlejší identifikaci. Pokud má někdo problém s převodem peněz z účtu na účet, v těchto výjimečných případech může zaplatit hotově přímo mě na tréninku st. přípravky a školička panu Bobulovi na tréninku školičky.

Děkuji moc za spolupráci.
 
Ivan Hudák