Rezerva jenom remizovala v Šebkovicích

09.05.2017 07:04

Šebkovice / Nové Město - Juniorka Vrchoviny minulý týden odložila zápas s N.Syrovicemi kvůli podmáčenému terénu. V rámci dalšího 20. kola I.A třídy odjela na horkou půdu do Šebkovic.

Sokol Šebkovice - muži B 2:2 (1:1) branky: Mrkos (PK), Polnický

Hrálo se ve vysokém tempu. Po faulu ve vápně poslal hosty do vedení z penalty Mrkos - 0:1. Ještě do přestávky po úniku vystřelil zpoza šestnáctky šebkovický Večeřa a za přispění protihráčovy teče vyrovnal -1:1 . Hostitelský tým mohl zkraje druhé půle poslat do vedení J. Rygl, ale z dorážky trefil jen spojnici. Šebkovice se přesto dočkaly, když se štěstím skóroval Martin Rygl s přispěním teče vrchovinského hráče - 2:1. O dělbě bodů rozhodla 80. minuta, ve které vyrovnal z přímého kopu Polnický- 2:2. Přesto hosté mohli Blažíčkem po brejku jít do vedení, ale zastavila jej tyč. V nastaveném čase z PVK napálil Polnický břevno.

Rozhodčí: Terber