Třetí mistrovský zápas v Třebíči 27.9.2014

28.09.2014 13:20
červená skupina:
 
SFK Vrchovina : Havlíčkův Brod 6:7 (4:1)
                    

Střelci: Jícha Matěj       4 x
            Šiška Vojtěch    1 x
            Sklenář David   1 x
 
 
 FŠ Třebíč : SFK Vrchovina  5:13 (5:4)
   
Střelci:Jícha Matěj                 5 x
           Tomáš Tlustoš            2 x
            Dan Kutra                  1 x
            Tadeáš Dobrovolný   4 x
            Vojta Hájek                1 x
 
žlutá skupina:
 
SFK Vrchovina : Havlíčkův Brod 8:4 (3:1)
                   
Střelci:
            Adam Padrtka        2 x
            Luděk Hlavsa        4 x
           Jiří Mička               1 x
           Adam Jirků            1 x
 
 FŠ Třebíč : SFK Vrchovina  26:5
     
Střelci:
           David Sklenář  3 x
           Adam Jirků 2 x
 
 
 

V sobotu  odehrála přípravka další mistrovské utkaní. Naším soupeřem byl  Havlíčkuv Brod a Třebíč.

V prvním zápase nás čekal Havlíčkův brod.  Kdo neviděl prvních 8 minut neuvěří, že jsme měli minimálně 4 čisté gólové šance, kdy se míč odrážel nebo se otíral o tyče, poskakoval po brankové čáře. Vytvořili jsme trvalý tlak a Havlíčkuv Brod  se nemohli pomalu dostat za polovinu.  Druhý poločas byl z naší strany rozpačitý, soupeři se podařilo nás přehrávat a výsledek srovnat . Závěr zápasu, kdy se nám podařilo soupeře přehrávat, bohužel srovnat se nám nepodařilo.

 

Krásný zápas plný nasazeni, krásných akcí i emocí měl pro nás mimořádně šťastný konec.
Prvních pět minut jsme byli asi ještě v šatně a po zásluze jsme prohrávali 0:2. Teprve tento stav nás probral a hráči začali makat naplno. Vytvářeli si šance jak na běžícím pásu. Bohužel ne a ne míč dopravit na to pravé místo, snad všichni hráči se ocitli v několika gólových příležitostech. Až těsně před poločasem jsme po nádherné kombinaci 4 hráčů vsítili kontaktní gól. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách, brankáři však byli vždy na svém místě a velkými oporami.
Druhý poločas jsme odehráli v neuvěřitelném tempu. Hru jsme roztáhli na celou šíři hřiště, netlačili se tak moc středem jak v první půli a najednou měli více prostoru. Hráči hráli dál od sebe a do útočné fáze se nám podařilo zapojit i obránce, kteří se aktivně zapojili do tvorby hry i střelby. Výsledkem byl vyrovnávací gól v soupeřově síti.  Avšak nesložili jsme zbraně, nepřízeň osudu nás vyburcovala k ještě vyším otáčkám a mužstvo semknula ke kolektivnímu výkonu. Tato snaha vedla ke zvýšení  stavu.
Kluci předvedli v tomto zápase (od 5 minuty dále) mimořádně zodpovědný a disciplinovaný výkon podložený výbornými individuálními výkonu jednotlivých hráčů.