Závěrečný turnaj TZL 15. 2.

17.02.2015 12:12

Vrchovina - Tišnovsko "04" 3:5
branky: Dobrovolný, Šiška, Jícha

Vrchovina - AFK Tišnov 3:0
Kutra, Jícha, Sklenář

Vrchovina - Nedvědice 4:0 Jícha 2x, Jelínek, Sklenář

Vrchovina - Ivančice 3:1
Dobrovolný 2x, Jelínek

Na závěrečný turnaj TZL jsme odjížděli s cílem uhrát plný počet bodů. Zaprvé abychom si zajistili co nejvýhodnější pozici do finálového turnaje, zadruhé na nás čekali soupeři ze spodku tabulky. Plány byly zhaceny hned po prvním utkání, kdy jsme po nedobrém výkonu s těžkým protivníkem zaslouženě prohráli. Ostatní zápasy jsme zvládli výsledkově, ale po herní stránce jsme nijak zvlášť neoslnili. Z toho se vymykali pouze dva borci ročníku 05 F. Jelínek a D. Sklenář, kteří se předvedli ve velmi dobrém světle. Ostatním klukům se bohužel zas až tolik tentokráte nedařilo a zahráli pod své možnosti. Ale nelze se čemu divit, spousta z nich prodělala nemoc a turnaj tak odehráli s velkým sebezapřením.

V tabulce jsme se dostali na 2. místo, ze čtvrtého na nás budou útočit Boskovice, které mají svůj závěrečný turnaj před sebou. Už teď je jisté, že po zákl. části obsadíme nejhůře třetí místo.

Sestava: Jiří Mička (G), Daniel Kutra, Tomáš Švanda, Vojtěch Šiška, Tadeáš Dobrovolný, David Sklenář, Filip Jelínek, Matěj Jícha