Béčko Vrchoviny porazilo Hrotovice

31.10.2016 06:04

muži B - HROTOVICE 3:0 (1:0) branky: 23´Josífek, 63´Vašíček, 78´Čírtek

Od prvních minut měla utkání zcela pod kontrolou juniorka Vrchoviny. Ta si během první půle vytvořila spoustu šancí, využila však pouze jedinou. Centr z pravé strany dokázal s přehledem zakončit Josífek. „V poločase už to mělo být minimálně 3:0, příležitostí jsme na to měli více než dost,“ trápila slabší koncovka jeho svěřenců trenéra béčka Vrchoviny Karla Havlíka.

Ve druhé půli se Hrotovice zvedly a Šmída musel vytáhnout několik důležitých zákroků. Poté už se ale opět prosadili domácí. Vašíček zvýšil po hodině hry na 2:0, za dalších patnáct minut se po závaru ve vápně hostů prosadil také Čírtek a stanovil konečné skóre zápasu na 3:0.

Rozhodčí: Niederle