Béčko Vrchoviny přetrhlo šňůru proher

19.09.2016 07:37

muži B - Šebkovice 2:1 (1:1) branky: Polnický, Krejčí

Ve vyrovnaném utkání měly hostující Šebkovice v první půli více gólových šancí, ale gólman Šmída na čáře čaroval. Vrchovina šla do vedení v 31. minutě, kdy centr zprava Polnický doslova dotlačil do sítě, 1:0. Hosté vyrovnali těsně před pauzou z rychlého brejku, kdy přízemní centr zakončil Rygl, 1:1.

Ve druhé půli domácí přidali, Čírtek a Němeček své šance ještě neproměnili, ale střídající Krejčí, po pěti minutách na hřišti nepovedeným centrem, zaskočil Kubu v brance, 2:1. "Konečně jsme to protrhli a bodovali naplno," zhluboka si po utkání vydechl trenér Vrchoviny Karel Havlík.

Rozhodčí: Šťastný

ŽK: 4:2, ČK 0:0

Diváci: 50

Vrchovina B: Šmída - Havelka, Fagula, Ondra - Dacer, Čírtek (90. Poul), P. Sodomka, Josífek (50. Němeček), Blažíček - Polnický, Smolík (75. Krejčí).