FC Boskovice - U19 1:3 (0:1)

03.10.2015 10:15

Branky: 31' a 79' Kyselý, 67' Ondra - 89' Vorlický

Sestava Vrchoviny: Šmída Petr, Smolík Jakub, Havelka Jiří, Ondra David, Horálek Jakub, Blažíček Radek, Kachlík Jakub, Čírtek Michal, Bárta Vojtěch, Roháček Petr, Kyselý Michal (86´Gloziga Jurij)

Vedoucí týmu k zápasu: Začátek zápasu patřil jednoznačně Vrchovině, ale k úspěchu v podobě vstřelené branky to nevedlo. Postupem času se domácí dostávali do zápasu a hra se začala vyrovnávat. Po nenápadné akci ve 31. minutě se míč dostal k Michalu Kyselému a ten pohotovou střelou z 25 metrů dokonale překvapil soupeřova brankaře. Po přestávce se domácí dostávali už mnohem častěji před naši branku a chvílemi nás i přehrávali. V 55. minutě musel brankář Petr Šmída předvést super zákrok a povedenou střelu soupeře vytěsnil nad bránu. Druhý náš gól přišel paradoxně v době, kdy jsme byli asi v největším herním útlumu. David Ondra se v 67. minutě nejlépe zorientoval v pokutovém území domácích a odražený balon dostal do sítě. Od té chvíle se obraz hry úplně změnil. Během následujících 10 minut jsme si vytvořili 5 stoprocentních šancí na gól. Vyšla ale až ta šestá a Michal Kyselý v 79. minutě zvýšil na 3:0. Škoda že jsme v závěru zbytečně inkasovali. Ve snaze přidat další branku, se naši zadáci vytáhli dopředu a nestačili se vrátit při rychlém brejku domácích. Takže jsme ani v osmém zápase tohoto ročníku neudrželi čisté konto.