Nedvědice vytěžila z minima maximum

11.09.2016 11:16

U15 - SK Pernštejn Nedvědice 3:3 (0:2) branky: 58´Macciolli, 66´Ptáček, 70´Hudák (PK) - 14´Horák, 20´Sytař, 69´Tomášek (PK)

Sestava: Vopršal - Hudec, Peňáz, Lhoták - Hudák - Ptáček, Novák, Požár, Chroustovský - Raus, Červenka

Střídali: Macciolli, Daniel

Rozhodčí: Stratený Michal

ŽK 1:1, ČK 0:0

Diváci 50

Po třech přesvědčivých výhrách tým nastoupil proti mladíkům z Nedvědice. Hosté vycházeli ze zajištěné obrany a jejich brejky byly velmi nebezpečné. Dva z nich v první půli dokázali perfektně využít, protože naše obrana dělala mnoho chyb. Navíc domácím nepřálo vůbec štěstí, příčinou byl hostující brankář Kolbábek v brance, byl vždy na místě.

Ve druhé půli Vrchovina hosty doslova přimáčkla do jejich 16. Ale branky se ne a ne dočkat. Vše podstatné se událo v posledních deseti minutách utkání. Vrchovina dokázala zvrátit zápas dvěma brankami po standardkách a vyrovnala. Ale hosté opět v předposlední minutě strhli vedení z penalty na svoji stranu. Domácí však v poslední minutě také využili pokutový kop a tak se oba soupeři rozešli remízou.

I přes tuto bodovou ztrátu zůstává Vrchovina po 4. kolech na čele tabulky.