Vrchovina nedokázala bodovat a je poslední

15.08.2016 04:18

Nové Město - Ani druhý domácí zápas nepřinesl body pro Vrchovinu. Domácí tým srazil střelec dvou branek břeclavský Musil

muži A - MSK Břeclav 0:2 (0:0) branky: 2x Musil

V první půli se hrálo hlavně mezi vápny. Solidní divizní fotbal nabídl pouze jednu slibnou akci na každé straně. Tu domácí měl po Michalově rohu Poul, který hlavičkoval těsně nad břevno Kunického branky. Na druhé straně bombu z 25 metrů vyrazil gólman Šmída na roh.

V 59. minutě hosté vysunuli Musila mezi obránce Vrchoviny a bylo to 0:1. Domácí zvýšili obrátky, ale vždy zůstalo jen u náznaků šancí. Tu největší měl v 79. minutě Michal Šmída, ale po kličce brankáři již nedokázal usměrnit míč do sítě. V závěru podtrhl výhru hostí znovu Musil. „Narazili jsme na kvalitnějšího soupeře, než jsme byli my. Bohužel jsme nedokázali využít několik přečíslení a úvodní gól Břeclavi nás zabil.“ zhodnotil duel trenér Vrchoviny Ladislav Libuša.

Vrchovina: P. Šmída - Dobiáš, Vícha, J. Skryja, Wolker (55. R. Blažíček) - Žák - Poul (87. Bača), Michal, Kovář, Mazel - M. Šmída.

Břeclav: Kunický - Hloch, Wallisch, Smejkal, Ianosteac Radkovič (68. Netopilík), Simandl, De Carvalho (88. Diviš), Svoboda Kacr (55. Horčička), Musil. Nejlepší hráči: Vícha - Musil, Simandl

Rozhodčí: Švehla - Pfeifer, Staněk. Delegát p. Vidlák